Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 626 2,0 DiTD 98r silnik gaśnie podczas jazdy.

sebasenior 19 Lut 2012 18:47 3777 2
  • #1 19 Lut 2012 18:47
    sebasenior
    Poziom 8  

Dzień dobry! Mam Problem z moją Mazdą. Wszystko było by ok gdyby nie występująca od czasu do czasu usterka, otóż auto gaśnie podczas jazdy. Dam przykład:
    ruszamy na światłach 1 bieg przyspieszamy i drugi bieg auto rozpędza się, 3 bieg jedziemy prędkością około 50 km/h przyspieszamy, przerzucamy na 4 bieg podczas wciśniętego sprzęgła auto traci ducha i gaśnie, palą się kontrolki jak gdybyśmy szykowali się do odpalenia. Brak możliwości odpalenia auta podczas toczenia się. Stajemy na na boku wyjmujemy kluczyk wkładamy przekręcamy, kontrolka świec pali się, gaśnie odpalamy i wszystko ok, jedziemy dalej. Auto może jeździć miesiąc dwa lub jak ostatnio pół roku i nic wszystko ok. Aż tu nagle szybsza jazda auta, zatrzymujemy się na światłach ruszamy z piskiem opon jedziemy i historia powtarza się. Drodzy Państwo proszę o pomoc z tym przypadkiem jestem początkującym mechanikiem a z tego co czytam to może być wiele przyczyn i co jedna to gorsza. Może ktoś spotkał się z takim przypadkiem. Pozdrawiam

• #2 26 Lut 2012 17:51
    leonek4
    Warunkowo odblokowany

Sprawdź jakie błędy pokaże komputer.

• #3 07 Mar 2013 21:38
    25damian25
    Poziom 1  

Witam. Mam identyczny problem ze swoja mazda 323f z 2000r. Poradziles sobie jakos z tym problemem? Na komputerze wyszedl mi blad z czujnikiem egr i turbina. Turbina zregenerowana czujnik jest narazie 'za ślepiony' i problem dalej istnieje

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME