Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki tv LED 40-42" z PRAWDZIWYM min. 100Hz + dobra jakość obrazu!?

rolbud2 20 Lut 2012 00:05 6104 3
  • #1 20 Lut 2012 00:05
    rolbud2
    Poziom 8  

Witam, proszę szanownych kolegów o pomoc w wyborze telewizora LED - najlepiej FULL LED - żeby miał min. 100Hz realnych, a nie żadne CMR czy inne podobne bzdury. Telewizora chciałbym używać do oglądania tv sat, między innymi HD+ gry na ps3. musi mieć:
    - możliwość odtwarzania divx/avi przez USB
    - dobrą jakość obrazu i dźwięku
    - najważniejsze, żeby miał min. 100 PRAWDZIWYCH Hz - czyli w CMR pewnie 400 :)
    - niekoniecznie musi to być LED, a nawet niekoniecznie LCD - jeśli ktoś może polecić dobrą plazmę, to też mnie to urządza, bo jestem na 100% pewny, że zanim ekran w plaźmie się "wypali", to elektronika kilka razy padnie,
    - jeśli chodzi o cenę to nie jest aż tak ważna, ale myślę, że górna granica to 5-6 tys.
    - ekran min. 40", max. 42".

Nie interesują mnie takie funkcje jak wifi, net, czy inne podobne rzeczy. TV używam do oglądania tv w HD + cyfrowa naziemna + podłączone ps3 + oglądanie filmów z dysku przez USB.

Przejrzałem forum, ale tak niezbyt coś znalazłem, polecacie tańsze tv, a ja nie muszę mieć taniego. Ważne, żebym był zadowolony z jakości - nie jestem jakimś koneserem, ale kupiłem ostatnio Samsunga 40D5500 i... zostałem perfidnie przez Samsunga oszukany... CMR 100 Hz, a naprawdę... 50, czy 60 Hz... beznadzieja - u kumpla widziałem innego Samsunga ze 100Hz i teraz ten mój mnie wkurza... powędruje do sypialni na ścianę, a ten nowy chciałbym do salonu, bo tylko tam mam full HD...

Będę bardzo wdzięczny za opinie - jeśli macie coś tańszego do polecenia, a równego droższym modelom, to to rozważę i będę dozgonnie wdzięczny za pomoc!

• #2 20 Lut 2012 07:23
    zag12wsx
    Poziom 10  

Ja ci bardzo polecam plazme panasonic , mam od 2 mies.TX-P42G30E super tv. 5 lat gwar. cena 2899zl. w rtv eur agd , a z 3d 42"GT30E za 3999zl. obydwa w technologii neoplazma ,600 hz . 100000 godzin oglądania. Mają znakomitą czerń i biel.

• #4 20 Lut 2012 12:36
    marrog
    Poziom 22  

TX-P42G30E - rewelacja jak za tą kasę.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME