Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes S320 W220 Radio Comand 2.5 wyłącza się i włącza .

Euro-Poltex 27 Lut 2012 22:06 5229 5
  • #1 27 Lut 2012 22:06
    Euro-Poltex
    Poziom 7  

Witam.

W okresie tej zimy gdzie były tak niskie temperatury próbowałem uruchomić moją s-klasę, z tego wszystkiego nie wyłączyłem mojego comanda, prawdopodobnie przy starcie uszkodziłem to radio. Sprawa wygląda tak . uruchamiając klawiszem radio startuje raz pojawia się tylko rozświetlony szary ekran a następnym losowym starcie uruchomi się prawidłowo całe podświetlanie i grafika radia w tym momencie nie moge nic zrobić po chwili radio wyłączy się samo i samo włączy tak parę razy. Proszę o informacje jestem elektronikiem, chętnie wysłucham waszych opinii na ten temat.

Pozdrawiam
    Kristian

2 5
  • #2 28 Lut 2012 08:07
    hollow
    Poziom 20  

Niestety, ale tutaj też napiszę że najlepiej podłączyć się do SD i sprawdzić, jak nie to wyjąć radio i zobaczyć płytę główną radia.

0
  • #3 29 Lut 2012 18:38
    Euro-Poltex
    Poziom 7  

Dziś wymontowałem radio comand 2.5 z wstępnych oględzin jak i pomiarów płyty głównej radia nie znalazłem żadnych usterek wskazujących na uszkodzenie po stronie zasilania - może jakieś sugestie .

0
  • #4 11 Mar 2012 18:24
    Euro-Poltex
    Poziom 7  

W rezultacie , potrzebuję schemat tego radia Comand 2.5 a od rana zacznę dalszą diagnozę

0
  • #5 17 Kwi 2012 12:44
    Euro-Poltex
    Poziom 7  

Witam..

Wracam po długim czasie do tematu mojego radia. Staram sie zlokalizowac który bezpiecznik od radia i gdzie znajduje sie dokładnie w aucie. Wyczytałem gdzieś, ze prawdopodobnie za całą tą usterkę odpowiadaja wlasnie te bezpieczniki f61 i f66.

0
  • #6 27 Lip 2017 18:37
    london2004
    Poziom 19  

Ktory modul w sieci swiatlowodowej jest podlaczony do Zlacza OBD? Radio sie wlacza na chwile, Star Diag nie laczy sie z radiem.

0