Witam, od pewnego czasu mam problem z pralką z tematu, są dni że wiruje a są że jej sie nie chce, nie zależy od wagi prania i jej ilości raz sama bielizna i nie wiruje raz pościel i ręczniki i wiruje lub na odwrót. Czy może to być hydrostat o którym czytałem w innych postach? Jeżeli tak to jak się do niego dostać. Z góry wszystkim wielkie dziękuje za pomoc.