Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool Awt 2084 wiruje, nie wiruje

amigbe 01 Mar 2012 19:39 3062 4
  • #1 01 Mar 2012 19:39
    amigbe
    Poziom 2  

Witam, od pewnego czasu mam problem z pralką z tematu, są dni że wiruje a są że jej sie nie chce, nie zależy od wagi prania i jej ilości raz sama bielizna i nie wiruje raz pościel i ręczniki i wiruje lub na odwrót. Czy może to być hydrostat o którym czytałem w innych postach? Jeżeli tak to jak się do niego dostać. Z góry wszystkim wielkie dziękuje za pomoc.

0 4
  • #2 01 Mar 2012 20:05
    peterwolski
    Poziom 20  

tak może być jak wylewa wodę ;) odkręć lewy bok i do wyczyszczenia kubek hydrostatu

0
  • #3 01 Mar 2012 20:53
    amigbe
    Poziom 2  

Ok spróbuję, o efekcie napiszę Dziękuję

0
  • #4 02 Mar 2012 18:51
    andik14
    Poziom 9  

miałem ten sam problem zawilgocony był hydrostat styk z dolnego poziomu przełączał a na styku z górnego poziomu zostawało ok110V i moduł nie dawał sygnału na wirowanie

0
  • #5 13 Sie 2012 11:23
    GrześW
    Poziom 9  

Witam
    mam taki sam problem z awt 2084, jak się ustawi program to dochodzi do wirowania i programator dalej nie idzie a pralka chodzi dalej ale nie wiruje wyczyściłem pojemniczek hydrostatu wstawiłem ranie a tu dalej to samo. Jak ręcznie przekręcę programator to dalej idzie grzałka grzeje wodę wlewa i wylewa ale w dalszym ciągu jest brak wirowania. Może ktoś wie co może być mam ją już 12 lat i wszytko było oki ale do czasu Pozdrawiam

1