Witam tak jak w tytule praleczka pierze cały program idzie az tu nagle dochodzi do wirowania i koniec wszystko staje i przestaje działac świeci tylko kontrolka od zasilania .Czyściłem filtr i nic nie pomogło patrzyłem pod spód czy kabelki sa ok ale sa suche i czyste , pasek jest naciągnięty praleczka ma 6 lat ale zawsze spisywała sie bez zarzutu musze dzwonić do serwisu czy można to naprawic samemu nadmienię tylko że słabe pojęcie mam o pralkach a nawet żadnego ale szybko sie ucze
prosze o pomoc pozd
prosze o pomoc pozd