Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

whirlpool AWT 2084 nie wiruje

nismo12 21 Sty 2008 09:51 2421 2
  • #1 21 Sty 2008 09:51
    nismo12
    Poziom 2  

Witam tak jak w tytule praleczka pierze cały program idzie az tu nagle dochodzi do wirowania i koniec wszystko staje i przestaje działac świeci tylko kontrolka od zasilania .Czyściłem filtr i nic nie pomogło patrzyłem pod spód czy kabelki sa ok ale sa suche i czyste , pasek jest naciągnięty praleczka ma 6 lat ale zawsze spisywała sie bez zarzutu musze dzwonić do serwisu czy można to naprawic samemu nadmienię tylko że słabe pojęcie mam o pralkach a nawet żadnego ale szybko sie ucze :)
    prosze o pomoc pozd

1 2
  • #3 21 Sty 2008 13:55
    nismo12
    Poziom 2  

z tego linka wynika że trzeba wyczyścic hydrostat wszystko ok ale gdzie on sie znajduje i jak sie do niego zabrać ,znajdę go jeżeli położe pralke na boczek i zajrzę od spodu ?jak bym go tylko zlokalizował to juz sobie dalej poradzę chyba prosze o pomoc

Dodano po 51 [minuty]:

po rozebraniu pralki znalazłem jakiś zbiorniczek plastikowy przymocowany do bebna z węzykiem który prowadzi do programatora wydaje mi sie że to jest to ponieważ cały jest w środku zakamieniony po wyczyszczeniu go sprawdze i napisze czy zadziałało

Dodano po 43 [minuty]:

No to na 95 procent jest juz w porządku wyczyściłem i na suche bez prania wiruje czyli powinno byc ok ale zobaczymy po południu jak złoże pranie .
    Mysle że temat zamykamy i dziękuje za pomoc

0