Hej,
Do tej pory zabawiałem się mikrokontrolerami '51 przy użyciu języka assemblera i C. Do mojej pracy inżynierskiej chciałbym jednak wykorzystać coś bardziej zaawansowanego i pomyślałem o Cortexie-M3 a konkretniej płytce ewaluacyjnej Butterfly. Mam tylko pytanie, jaki podręcznik mogli byście mi polecić? Znalazłem książkę Paprockiego opartą o blibiotekę API udostępnioną przez ST. Czy jest ok? czy są może jakieś lepsze?
Do tej pory zabawiałem się mikrokontrolerami '51 przy użyciu języka assemblera i C. Do mojej pracy inżynierskiej chciałbym jednak wykorzystać coś bardziej zaawansowanego i pomyślałem o Cortexie-M3 a konkretniej płytce ewaluacyjnej Butterfly. Mam tylko pytanie, jaki podręcznik mogli byście mi polecić? Znalazłem książkę Paprockiego opartą o blibiotekę API udostępnioną przez ST. Czy jest ok? czy są może jakieś lepsze?