Witam
Mam problem ze zdjęciem wskazówek od temp.i wsk.paliwa
Cały wist polega na tym że nie mają one żadnego nawet małego oporu.
Brak mi punktu odniesienia .
Jak będą wskazywały jeżeli nie trafie w to samo miejsce przy montażu.?
Jaki jest na to sposób??
kewit(_at_)wp.pl
Mam problem ze zdjęciem wskazówek od temp.i wsk.paliwa
Cały wist polega na tym że nie mają one żadnego nawet małego oporu.
Brak mi punktu odniesienia .
Jak będą wskazywały jeżeli nie trafie w to samo miejsce przy montażu.?
Jaki jest na to sposób??
kewit(_at_)wp.pl