Witam mam taki problem z laptopem otóż po włączeniu nie ma obrazu i słychać aby dźwięki BIOSu jeden długi i dwa krótkie, czytałem na internecie że te sygnały oznaczają prawdopodobnie usterkę grafiki. Proszę o pomoc. Z góry thx
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam