Witam mam taki problem z lodówką BEKO CSA30010&CSA 30000.
Natomiast że w lodówce działa podświetlenie.Termostat ustawiony obojętnie w jakiej pozycji ani nie słychac by działał.
Moje pytanie jest takie co mogło zostać zepsute ?
Dodano po 1 [minuty]:
I lodówka w ogóle też nie chłodzi
Natomiast że w lodówce działa podświetlenie.Termostat ustawiony obojętnie w jakiej pozycji ani nie słychac by działał.
Moje pytanie jest takie co mogło zostać zepsute ?
Dodano po 1 [minuty]:
I lodówka w ogóle też nie chłodzi