logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Lodówka BEKO CSA30010/CSA30000 - brak chłodzenia, termostat nie działa

yar3xpk 05 Mar 2012 22:02 4271 5
REKLAMA
  • #1 10639085
    yar3xpk
    Poziom 10  
    Posty: 8
    Witam mam taki problem z lodówką BEKO CSA30010&CSA 30000.
    Natomiast że w lodówce działa podświetlenie.Termostat ustawiony obojętnie w jakiej pozycji ani nie słychac by działał.

    Moje pytanie jest takie co mogło zostać zepsute ?

    Dodano po 1 [minuty]:

    I lodówka w ogóle też nie chłodzi
  • REKLAMA
  • #2 10639773
    zhudomel
    Specjalista AGD
    Posty: 4993
    Pomógł: 1280
    Ocena: 3372
    Jeżeli sprężarka nie pracuje to może być uszkodzony termostat; jeżeli pracuje i nie chłodzi to zatkany lub nieszczelny obieg czynnika chłodniczego.
  • REKLAMA
  • #3 10665509
    eldom
    Poziom 22  
    Posty: 400
    Pomógł: 42
    Ocena: 161
    Obmacać plecy . Tylną scianę wewnątrz lodówki. Jeśli się ugina , kupić nową lodówkę. Termostaty i sprężarki raczej w tym modelu nie padały.
  • REKLAMA
  • #4 10666037
    TomekCarlos
    Poziom 26  
    Posty: 550
    Pomógł: 89
    Ocena: 585
    Jeśli stoi w zbyt chłodnym pomieszczeniu - przestawić do cieplejszego.
  • REKLAMA
  • #5 11555916
    siwek7
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Ocena: 2
    witam mam problem z chlodziarko-zamrazarka marki BEKO typ csa29002 a mianowicie jesli sie zalaczy do chodzi z 2 dni a potem sie wylacza i tez jak jej sie chce to sie wlaczy co to moze byc ??/
    a po rozkreceniu pokretla termostatu jest tam ta rulka metalowa nie pamietam jak sie to zwie ale ona ma taka dziurke mala i jak tam sie dotknie np srubokretem to dziala nie mam pojeciaco jest grane prosze o szybka odp
REKLAMA