Mam pytanie odnośnie telefonu, praktycznie od dzisiaj nie mogę podłączyć telefonu z żadnym urządzeniem (dvd, komputer, wieża). Komputer wyświetla że urządzenie może mieć awarię, nic z telefonem od dłuższego czasu nie robiłem (2 dni temu podpinałem go do dvd i było wszystko ok), dzisiaj chciałem dograć troszkę muzyki i jest z tym problem. Jak rozwiązać to ? Z góry dzięki za odp
Proszę zmienić temat na zgodny z regulaminem. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. jever 23
Proszę zmienić temat na zgodny z regulaminem. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. jever 23