Witam, mam problem, mianowicie z mojego ZONDAR BACCARI 4T wylewa się olej z silnika, nie wylewa się jakimiś wielkimi ilościami ale kapie tak kropla na parę sekund. Cała osłonka koła magnetycznego jest w oleju oraz podnóżka. Nie wiem czego to jest wina, olej kapie tylko podczas jazdy, gdy zgaszę i odstawię skuter nakapie jeszcze małą plamkę i już się nie leje. Nie wie ktoś może czego jest to wina? Z góry dziękuję za pomoc.