logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

ZONDAR BACCARI 4T - wyciek oleju z silnika podczas jazdy, co może być przyczyną?

pjetrekk15 17 Mar 2012 13:39 1512 2
REKLAMA
  • #1 10687969
    pjetrekk15
    Poziom 9  
    Posty: 22
    Ocena: 56
    Witam, mam problem, mianowicie z mojego ZONDAR BACCARI 4T wylewa się olej z silnika, nie wylewa się jakimiś wielkimi ilościami ale kapie tak kropla na parę sekund. Cała osłonka koła magnetycznego jest w oleju oraz podnóżka. Nie wiem czego to jest wina, olej kapie tylko podczas jazdy, gdy zgaszę i odstawię skuter nakapie jeszcze małą plamkę i już się nie leje. Nie wie ktoś może czego jest to wina? Z góry dziękuję za pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 10688076
    mulek
    Poziom 26  
    Posty: 574
    Pomógł: 105
    Ocena: 169
    Cześć, uszczelniacze na wale trzeba sprawdzić. Ściągnij koło magnesowe to stanie się jasność tematu.
  • #3 10688201
    helena33
    Poziom 27  
    Posty: 762
    Pomógł: 94
    Ocena: 727
    Dodatkowo sprawdź czy odma nie jest zatkana, bo może zbiera się ciśnienie w bloku silnika.
REKLAMA