Na razie kumpel pożyczył mi swój podgrzewacz. Ale zastanawiam się czy szukać tej grzałki, do której gwarancja padła dwa dni temu czy kupić jakiś inny stary podgrzewacz? Tutejsi serwisanci, żeby źle o nich nie pisać, odbijają piłkę dalej. Szukam grzałki do Vaillanta ved 18, Jeżeli wiesz gdzie ja kupić to proszę dać znać. Dzięki. Pozdrawiam. Mam na oku podgrzewacz od sąsiada z piwnicy ale jest słaby Siemens 12 v. Boje się że ciśnienie będzie za słabe żeby myć się w wannie, czy korzystać w kuchni. Kumpel radził poszukać używki na ebay-u ale coś nic nie widać w temacie elektrycznych podgrzewaczy.