Otóż jestem szczęśliwym posiadaczem radia internetowego Dnt IP Diamond
Wiem że jest taka opcja że jak wrzucę piosenki do Windows Media Playera mogę je odtworzyć na radiu internetowym które znajduje się w innym pokoju
Instrukcja jest po niemiecku i dotyczy innego Windows Media Playera. Ja mam Windows 7 i posiadam Windows Media Player 12.
Radio działa bezprzewodowo przez WiFi
Wrzucam urywek instrukcji
Wrzucam też całą instrukcję
http://www64.zippyshare.com/v/74924094/file.html
Prosiłbym bardzo o pomoc
Dodano po 2 [godziny] 34 [minuty]:
Pomoże ktoś w moim problemie
Dodano po 1 [godziny] 6 [minuty]:
Dobra. Już mam. Temat zamykam
Wiem że jest taka opcja że jak wrzucę piosenki do Windows Media Playera mogę je odtworzyć na radiu internetowym które znajduje się w innym pokoju
Instrukcja jest po niemiecku i dotyczy innego Windows Media Playera. Ja mam Windows 7 i posiadam Windows Media Player 12.
Radio działa bezprzewodowo przez WiFi
Wrzucam urywek instrukcji
Wrzucam też całą instrukcję
http://www64.zippyshare.com/v/74924094/file.html
Prosiłbym bardzo o pomoc
Dodano po 2 [godziny] 34 [minuty]:
Pomoże ktoś w moim problemie
Dodano po 1 [godziny] 6 [minuty]:
Dobra. Już mam. Temat zamykam