Witam , chciałbym złożyć nowy komputer , jak narazie mam tylko nagrywarke i nie wiem jakie podzespoły kupić aby otrzymać jak najlepsze osiągi w stosunku do ceny , do wydatku mam 2000zł , nie wliczająć klawiatury ,myszki itd.. komputer będzie przeznaczony głównie do gier ;p