Witam
Mam na dzieje, że w dobrym dziale pisze.
A więc, prosiłbym o propozycje wypasionego programu do symulacji układów elektronicznych. Najlepiej aby owy program posiadał dużą bibliotekę elementów, dodatkowo takich elementów, abym mógł tworzyć coś konkretniejszego niż proste układy składające się np. z samych kondensatorów rezystorów ledów itp. Mianowicie chodzi mi o elementy takie jak np głośnik (prosty odbiornik radiowy) , słuchawka telefonu (układ telefonu stac.), monitor, zasilacz i inne, A także układziki cyfrowe np układ zegarowy, pamięci, jakiś procesorek.
No i podczas symulacji chciałbym widzieć jak przepływa prąd w obwodzie, jak zachowują się elementy przy ustawieniu różnych parametrów (animacja, migające światełka)
Czy taki kombajn mógłby mi ktoś polecić?.
Mam na dzieje, że w dobrym dziale pisze.
A więc, prosiłbym o propozycje wypasionego programu do symulacji układów elektronicznych. Najlepiej aby owy program posiadał dużą bibliotekę elementów, dodatkowo takich elementów, abym mógł tworzyć coś konkretniejszego niż proste układy składające się np. z samych kondensatorów rezystorów ledów itp. Mianowicie chodzi mi o elementy takie jak np głośnik (prosty odbiornik radiowy) , słuchawka telefonu (układ telefonu stac.), monitor, zasilacz i inne, A także układziki cyfrowe np układ zegarowy, pamięci, jakiś procesorek.
No i podczas symulacji chciałbym widzieć jak przepływa prąd w obwodzie, jak zachowują się elementy przy ustawieniu różnych parametrów (animacja, migające światełka)
Czy taki kombajn mógłby mi ktoś polecić?.