Witam! Szukam programu do symulacji układów elektronicznych i rysowania schematów.Coś w stylu rysuje schemat np wzmacniacza jednotranzystorowego i moge sprawdzic czy z tymi elementami działa poprawnie. To bedzie mój pierwszy program tego tymu (haker komputerowy to ze mnie rzaden
choć w elektronice siedze 6 lat). Meczy mnie ciągle robienie wszystkiego na "pająku" a liczyć wszystko na papierze przez pół dnia też mi sie nie uśmiecha. Czekam na pomoc.