witam chciałem zapytać czy można zrobić wzmacniacz na tda2050 np. łącząc 4 te końcówki na 1 ścieżkę jest to możliwe czy można tylko 2 tda-ki połączyć ?
3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
(dj-MatyAS)
3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
(dj-MatyAS)