witam mam problem z podlaczeniem radia otoz zakupilem nowe radio LG radio ma wejscie iso chcialem kupic przejsciowke ale orginalna wyglada tak jak na zdj a nie jak ta ktora moglbym pdlaczyc pod adapter
pytanie co to jest za kostka i gdzie znajde taka przejsciówke
dodam ze kostka jest 14 pinowa zdjc troche nie wyrazne
pytanie co to jest za kostka i gdzie znajde taka przejsciówke
dodam ze kostka jest 14 pinowa zdjc troche nie wyrazne