Witam.
Mam problem ze znalezieniem opisu klawiszy pilota tego (link do innej strony: http://www.cybor-tech.com.pl/info.php?id=63378 ).
Prosilbym o pomoc w znalezeniu instrukcji/opisu klawiszy a jesli bylo by to tez mozliwe zapisywania i ustawiania programow
( da sie to zrobic 'automatycznie' czy trzeba kazdy po kolei ? )
Szukałem, ale nie moglem nic kakretnego znalesc - ewentualnie prosilbym o wskazanie (np ze zdjecia w linku) ktore przecisku czym sa (np: "C/P to MODE" itd, ktory przycisk to select , czym jest "M").
w razie niejasnosci prosze smialo pytac
Mam problem ze znalezieniem opisu klawiszy pilota tego (link do innej strony: http://www.cybor-tech.com.pl/info.php?id=63378 ).
Prosilbym o pomoc w znalezeniu instrukcji/opisu klawiszy a jesli bylo by to tez mozliwe zapisywania i ustawiania programow
( da sie to zrobic 'automatycznie' czy trzeba kazdy po kolei ? )
Szukałem, ale nie moglem nic kakretnego znalesc - ewentualnie prosilbym o wskazanie (np ze zdjecia w linku) ktore przecisku czym sa (np: "C/P to MODE" itd, ktory przycisk to select , czym jest "M").
w razie niejasnosci prosze smialo pytac