Nie mam oryginalnego pilota do tego telewizora. Chce wejsc w tryb serwisowy. Nie pomagaja inne podobne piloty w systemie RC5 i Mak 2002. Ciekaw jestem jaki kod generuje pilot gdy sa naciskane jednoczesnie klawisze czerwony i niebieski. Podejrzewam ze mając SAA3010 mozna go wygenerowac za pomoca drucika zwierajac odpowiednie nóżki. Z tego co wiem odpowiedniki nie pozwalaja wejsc w tryb serwsowy?A moze istnieje taki zastepczy pilot?Udało mi sie juz zliwidowac skosne pasy poprzez zmiane zawartosci pamieci w #70 i #80 ale musialem wylutowac i wlutowac pamiec smd. Teraz mam zasniezony i zafalowany obraz tak jakby byl problem ARW. A moze to inna jakas typowa usterka? Chassis TV9.6 PAL tureckiej firmy Visteon