Witam,
Mam problem z pralko-suszarką Daewoo DWC-U1213- mianowicie podczas ostatniego wypompowywania wody( ok 11 min. do końca), tuż przed odwirowaniem zawiesza się i w kółko wypompowuje wodę - próbuje odwirowywać ( wchodzi minimalnie na obroty i z powrotem przestaje) - cykl powtarza się kilkakrotnie.
Serwisanci wymieniali płytę główną, płytę programatora - bez efektu. Serwis Daewoo zabrał pralkę w testy - nic nie wykryli. W zasadzie tak się dzieje od nowości i nikt nie ma pomysłu co z tym zrobić. Zaczynam powoli skłaniać się, żeby ją po prostu wyrzucić, pomimo, że jest na gwarancji , nikt tego nie umie naprawić .
Może jakieś sugestie ???
Mam problem z pralko-suszarką Daewoo DWC-U1213- mianowicie podczas ostatniego wypompowywania wody( ok 11 min. do końca), tuż przed odwirowaniem zawiesza się i w kółko wypompowuje wodę - próbuje odwirowywać ( wchodzi minimalnie na obroty i z powrotem przestaje) - cykl powtarza się kilkakrotnie.
Serwisanci wymieniali płytę główną, płytę programatora - bez efektu. Serwis Daewoo zabrał pralkę w testy - nic nie wykryli. W zasadzie tak się dzieje od nowości i nikt nie ma pomysłu co z tym zrobić. Zaczynam powoli skłaniać się, żeby ją po prostu wyrzucić, pomimo, że jest na gwarancji , nikt tego nie umie naprawić .
Może jakieś sugestie ???