Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Aktualizacja softu manta dvbt 02

1daro 18 Apr 2012 18:27 11405 4
    1daro
    Level 12  
    Witam. Posiadam ten dekoder, kupując go nie znałem się na tych sprawach, dowiedziałem się że nie obsługuje on dźwięku e-ac3, ale czytając fora dowiaduje się że manta aktualizuje oprogramowanie do obsługi dźwięku e-ac3, więc dobra wiadomość, ale do mojego modelu nie znalazłem aktualizacji, do modelu Dvbt01, jest dostępna aktualizacja ale chyba nie mogę jej zainstalować na moim dekoderze. Będę wdzięczny za jakieś linki z aktualizacjami do mojego dekodera lub jakieś inne porady, jeśli możecię mi jakoś doradzić, to będę wdzięczny:) pzdr
    @GUTEK@
    Level 30  
    Do tego modelu nie ma aktualizacji, jeśli nie obsługuje dźwięku E-AC3 to możesz go zwrócić sprzedawcy.
    1daro
    Level 12  
    Ej naczytałem się na forach, ale chyb głupot, bo na pudełku pisze support e-ac3, i na Tvp1 mam do wyboru 3 ścieżki dźwiękowe, czyli chyba jest zgodny z ta ustawa? Nie chce wyjść na głupiego jak pójdę reklamować do sprzedawcy ten dekoder a okaże się że jednak obsługuje. Czyli jak są 3 ścieżki dziwiękowe na 1 programie to jest e-ac3?
    @GUTEK@
    Level 30  
    Na TVP1 w MUX3 trzecia ścieżka audio jest w E-AC3, jeśli na niej masz głos ok, to tuner obsługuje E-AC3.

Napisz jaką masz wersję softu w tunerze, jeśli to jakaś nowa to raczej powinna obsługiwać E-AC3.
    1daro
    Level 12  
    mam dzwiek na wszystkich 3 scieżkach:)