Witajcie. Mam pytanko o bezpieczniki wentylatora spawarki z tematu bo u mnie niestety ktoś sobie wyciął całe bezpieczniki i odpiął wentylator wraz z kilkoma innymi rzeczami. Przeglądałem schemat z elektrody i wygląda że silnik pobiera 4 A ? Jakie zabezpieczenie było zamieszczone oryginalnie - wielkościowo (6A) ? i fizycznie (gniazda na bezpieczniki topikowe , automat jakiś ?)
Dodatkowo mam pytanko czy ktoś rozbierał układ przełączający(tą przednią część) we włączniku głównym 0/1 ponieważ ma spory luz po przesterowaniu i obawiam się że noże mogą wychodzić ze styków . Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
Dodatkowo mam pytanko czy ktoś rozbierał układ przełączający(tą przednią część) we włączniku głównym 0/1 ponieważ ma spory luz po przesterowaniu i obawiam się że noże mogą wychodzić ze styków . Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.