Witam. Mam problem. Po przesiadce na monitor Asus VH197DR ze zwykłego monitora LCD 17" mam problem z obrazem - tzn. pojawiły się pionowe paski rozmazanego obrazu co kilka centymetrów. Czyli poruszając się w osi "x" mamy taki efekt, że obraz jest w paski - naprzemiannie wyraźny i niewyraźny. Jest to widoczne cały czas - na pulpicie, w przeglądarce, czy w pliku tekstowym - nie ma różnicy.
Próbowałem zmieniać rozdzielczość i częstotliwość odświeżania. Nic nie daje też reset monitora ani auto adjust. Co to może być?
Byłbym ogromnie wdzięczny za wszystkie wskazówki.
Próbowałem zmieniać rozdzielczość i częstotliwość odświeżania. Nic nie daje też reset monitora ani auto adjust. Co to może być?
Byłbym ogromnie wdzięczny za wszystkie wskazówki.