Witam
Mam następujący problem, chciałem zmienić mamy w swoim navi. po podmianie plików nawigacja zaczęła wyświetlać ze nie widzi mam. Jak można to naprawić? dodam ze niestety zapomniałem zrobić kopii zapasowej starych map:( jest to navi bez karty pamięci.
Mam następujący problem, chciałem zmienić mamy w swoim navi. po podmianie plików nawigacja zaczęła wyświetlać ze nie widzi mam. Jak można to naprawić? dodam ze niestety zapomniałem zrobić kopii zapasowej starych map:( jest to navi bez karty pamięci.