logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak przywrócić mapy w nawigacji TomTom XL N14644 bez kopii zapasowej?

Capricornus82 29 Kwi 2012 19:24 1194 1
REKLAMA
  • #1 10844424
    Capricornus82
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam
    Mam następujący problem, chciałem zmienić mamy w swoim navi. po podmianie plików nawigacja zaczęła wyświetlać ze nie widzi mam. Jak można to naprawić? dodam ze niestety zapomniałem zrobić kopii zapasowej starych map:( jest to navi bez karty pamięci.
  • REKLAMA
  • #2 10844462
    jever 23
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3363
    Pomógł: 330
    Ocena: 280
    3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
    3.1.16. Publikowanie wpisów zawierających pytanie/zgłoszenie problemu, na które udzielono już poprawnej odpowiedzi. Przed publikacją wpisu Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia za pomocą wyszukiwarki Forum, czy dany problem był już poruszany.
REKLAMA