Witam.posiadam nawigacje Tomtom XXL (N14644 CANADA1) po jakim krótkim czasie nie używania po właczeniu pojawił się komunikat
"PROBLEM Z MAPĄ"
NIE MOZNA UZYWAC TEJ MAPY W TYM URZADZENIU:
WESTERN and CENTRAL EUROPE 2 GB-106
i mogę tylko wcisnąc ok,gdzie przechodzę to listy z mapami(gdzie widnieje tylko WESTERN and CENTRAL EUROPE 2GB.
jeżeli znowu ja wybiore (a innej opcji nie ma) wracam do informacji PREBLEM z MAPA.
czy ktoś się orientuje co sie z nią stało,a moze ktoś miał podobny przypadek.
bardzo prosiłbym o pomoc.
dzieki
"PROBLEM Z MAPĄ"
NIE MOZNA UZYWAC TEJ MAPY W TYM URZADZENIU:
WESTERN and CENTRAL EUROPE 2 GB-106
i mogę tylko wcisnąc ok,gdzie przechodzę to listy z mapami(gdzie widnieje tylko WESTERN and CENTRAL EUROPE 2GB.
jeżeli znowu ja wybiore (a innej opcji nie ma) wracam do informacji PREBLEM z MAPA.
czy ktoś się orientuje co sie z nią stało,a moze ktoś miał podobny przypadek.
bardzo prosiłbym o pomoc.
dzieki