Hi
Aparatu używalem w samolocie rc, po wczorajszym crashu poddał się, uszkodzeniu uległ lcd i 2 bolce prowadzące migawkę.
Teraz pytanie, czy jest możliwosc przerobienia go, aby pracowal zawsze z otwartym w 1 pozycji obiektywem? (Ustaliłem, że są 2 czujniki weryfikujące w jakiej pozycji znajduje się obiektyw). W tym momencie pojawia się komunikat "błąd soczewek, uruchom ponownie aparat".
(Sprzęt da się ładnie poskładać w kostkę po usunięciu zbędnych podzespołów i dalej latac (waży teraz 90g, oryginalnie 160).
pzdr
Post "nieczytelny"- spora ilość błędów ortograficznych. Kosz. Regulamin pkt.3.1.(13 i 17) [dzimi]
//brak polskich znaków, a błędy ortograficzne to 2 rzeczy, ale ok
pzdr
Aparatu używalem w samolocie rc, po wczorajszym crashu poddał się, uszkodzeniu uległ lcd i 2 bolce prowadzące migawkę.
Teraz pytanie, czy jest możliwosc przerobienia go, aby pracowal zawsze z otwartym w 1 pozycji obiektywem? (Ustaliłem, że są 2 czujniki weryfikujące w jakiej pozycji znajduje się obiektyw). W tym momencie pojawia się komunikat "błąd soczewek, uruchom ponownie aparat".
(Sprzęt da się ładnie poskładać w kostkę po usunięciu zbędnych podzespołów i dalej latac (waży teraz 90g, oryginalnie 160).
pzdr
Post "nieczytelny"- spora ilość błędów ortograficznych. Kosz. Regulamin pkt.3.1.(13 i 17) [dzimi]
//brak polskich znaków, a błędy ortograficzne to 2 rzeczy, ale ok