witam,
mam tv Sony 40HX720, sygnał mam z TV toya.
niektóre programy odbieram cyfrowo np AXN HD.
Problem jest taki ze jest dźwięk ale nie ma obrazu (zdekodowany jest tylko audio).
Telewizor zachowuje sie dziwnie, czasem odbiera kilka kanałów a nieraz znikają wszystkie.
a i jeszcze w teorii powinienem posiadać odbiornik cyfrowy Toya, ale to straszny syf i nie brałem cyfrowego.
Parametry syg i progr.
czest. 353.992MHz
nazwa AXN HD
Id. usłg. 0x2f
Id. ON 0x1
Id.TS 0x6
id sieci 0x1
jakość syg 100 (rzadko spada do 98)
Moc syg. 90-100
pre RS 0
Symbol Rate 6897500
C/N 28-36
Modulacja 64QAM
UEC 0
AGC 159
Edit:
Zapomniałem ze EPG działa na wszystkich kanałach nawet tych kodowanych.
mam tv Sony 40HX720, sygnał mam z TV toya.
niektóre programy odbieram cyfrowo np AXN HD.
Problem jest taki ze jest dźwięk ale nie ma obrazu (zdekodowany jest tylko audio).
Telewizor zachowuje sie dziwnie, czasem odbiera kilka kanałów a nieraz znikają wszystkie.
a i jeszcze w teorii powinienem posiadać odbiornik cyfrowy Toya, ale to straszny syf i nie brałem cyfrowego.
Parametry syg i progr.
czest. 353.992MHz
nazwa AXN HD
Id. usłg. 0x2f
Id. ON 0x1
Id.TS 0x6
id sieci 0x1
jakość syg 100 (rzadko spada do 98)
Moc syg. 90-100
pre RS 0
Symbol Rate 6897500
C/N 28-36
Modulacja 64QAM
UEC 0
AGC 159
Edit:
Zapomniałem ze EPG działa na wszystkich kanałach nawet tych kodowanych.