Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mio spirit 670 Wgranie automapy

karol5608 27 May 2012 16:27 17224 6
    karol5608
    Level 28  
    Witam, walcze już 3 dni z tym tematem, mam wgraną automapę na karte pamięci oraz wrzucone pliki zciągnięte z podobnych tematów na forum i nie działa. Cały czas startuje mapa orginalna mio. Może ktoś jeszcze raz łopatologicznie napisać co dokładnie oprócz automapy ma być na karcie? Próbowałem pliki gotowe z innych mio, ale nie działa. Jest to moja pierwsza nawigacja i nie jest to dla mnie oczywiste. Pozdrawiam
  • Helpful post
    boguslaw5
    Level 18  
    Na karcie pamięci musi być podana dokładna ścieżka do Automapy, po za tym sam plik z mapą musi mieć odpowiednią nazwę. Życzę powodzenia w żmudnych poszukiwaniach na "GOOGLE"

Dodano po 17 [minuty]:

W razie wielkich trudności pisz do mnie na PW
    karol5608
    Level 28  
    Czyli plik na karcie folder automapa zmienić na SEEKER2_600A0 ? A co z tą ścieżką? Przeczytałem wszystkie posty na elektrodzie i tak nie bardzo rozumiem jak to zrobić, a wgranie na kartę gotowców nie działa. Dzięki

Dodano po 29 [minuty]:

Dzięki, w końcu ruszyła automapa, ale jest kolejny problem. Jak zrobić żeby z ikony MIO startowała mapa MIO?
  • Helpful post
    boguslaw5
    Level 18  
    Niestety za każdym razem trzeba zmieniać ścieżki dostępu
    karol5608
    Level 28  
    Można jeszcze po prostu wyjąć kartę pamięci ale fajnie jakby było że po naciśnięciu ikony MIO na ekranie startowym otwierała się mapa mio. Nikomu się to nie udało?
    Pontikos
    Level 38  
    Poszukaj dobrze na Elektrodzie - zamieszczalem tu Panel do tego modelu - taki na ktorym sa ikony do uruchamiania aplikacji Mio, Automapy, iGo, itp. Nic nie trzeba grzebac ze sciezkami :)
    karol5608
    Level 28  
    Mam właśnie taki panel, ale po wybraniu nie uruchamia się MIO. Skrót działa tylko do automapy.