Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kod do radia. Czy jest szansa na odblokowanie radia?

zyg11 12 Jan 2005 10:41 3464 6
    zyg11
    Level 10  
    Panowie mam poważny problem. Wczoraj musiałem wymienić akumulator w swoim samochodzie, który nabyłem tuż przed świętami (volvo), a ty na wyświetlaczu radia pojawił się napis "code". Ponieważ samochód kupiłem użwany, a właściciel też nie posiada instrukcji do tego radia (przywieziony przez niego z Belgii) to mam problem co teraz. Czy jest szansa jeszcze je uruchomić, czy już po wszystkim.
    Proszę o pomoc!
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    inokris
    Level 19  
    Radio mozna uratowac. Musisz dac je komuś kto wyciągnie kod z tego radia.
    SlaweK
    Level 43  
    Tak, napewno można je uruchomić. W tym celu należy znaleść sobie w swojej okoliczy, zakład/firmę/osobę która zajmuje się tym tematem. Napewno w sklepach z częściami lub u elektryka samochodowego dowiesz się kto się tym zajmuje. Ponieważ te usługi są na granicy prawa mało osób się jawnie reklamuje. Wizyta na okolicznej giełdzie samochodowej lub elektronicznej też może pomóc w znalezieniu takiego kontaktu.
    Choć tutaj jest wiele osób z całej Polski które potrafią to zrobić to z powyższego powodu nie wolno tutaj rozmawiać i pytać o kody.
    A gdybyś łaskawie uczciwie wypełnił ankietę rejestracyjną i napisal skąd jesteś mógłbym Ci podpowiedzieć kto stąd w twojej okolicy działa.

SławeK
    zyg11
    Level 10  
    Jestem z Rzeszowa, a pozatym nie wiedziałem że jest to na pograniczu prawa. Szczerze mówiąc to nie wiem gdzie się z tym udać. Czy odpłatnie przez internet mozna to załatwić?
    Misiu200
    Level 15  
    Witam
    Niestety prawdopodobnie w necie nie znajdziesz takiej osoby by ci odblokowali radyjko wiem napewno gdzie takie cos jest w Tarnobrzegu z aok 30-50 zl w zaleznosci od modelu to jak by nie patrzac tylko godzina drogi wiec jesli ci zalerzy to znajdziesz w swojej okolicy lub przyjkedziesz do Tbg a jak nie to pogadaj na gieldach z tymi co zajmuja sie sprzedaza radyjek
    twimpex
    Level 20  
    Cześć , poszukaj na forum gościa Olecki , on jest z Rzeszowa i widać że ma pojęcie o tym co robi , napewno ci pomoże , pozdrawiam
    zyg11
    Level 10  
    Dzięki wszystkim za pomoc. Olecki z Rzeszowa zna się na rzeczy i pomógł mi. Wielkie dzięki dla twimpex.