logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Odblokowanie radia w Volvo typ S 40 po 3 krotnym wprowadzeniu złego kodu

jcora 15 Lis 2006 13:34 4383 2
REKLAMA
  • #1 3227015
    jcora
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Mam pytanie: czy można i jak odblokować radio typu HU-655 po błednym trzykrotnym wprowadzeniu kodu PIN ?
  • REKLAMA
  • #2 3227026
    coderadio
    Spec od car audio
    Posty: 375
    Pomógł: 68
    Ocena: 52
    Mozna ale tylko modyfikujac pamiec EEprom znajdujaca sie w radiu
  • #3 14368759
    esox53
    Poziom 11  
    Posty: 8
    Ocena: 8
    Są jeszcze inne możliwości.
    Musisz zostawic auto na 2h w pozycji postojowej. Tzn przekręc kluczyk na pierwszą pozycje (tak żeby zapaliło się OFF na radiu) i odczekaj max 2 h.
    Napis (Off) zniknie i pojawi się wbijanie kodu. Co do kodu, to spróbuj technikę która została napisana w tym temacie. jak nie to wyjmij radio obejrzyj z każdej strony, b. czesto kod zapisywany jest na którejś ze ścianek radia.
    W najgorszym przypadku zostaje Ci ASO. A tam to juz różnie bywa. Czasem zrobią za darmo, a czasem wezmą nawet i 100 zł...

    Jeżeli auto zostało sprowadzone z niemiec kod radia znajduje się w brief-ie - strona 4 lub w niektórych przypadkach strona 5
    w VEMERKE DES HERSTELLERS w drugiej pozycji jest kod do radia (ale nie zawsze jest tam wpisany kod), jeżeli auto miało nie zmieniany fabrycznie zamontowany odbiornik kod będzie prawidłowy, możecie jeszcze uzyskać kod od dilera ale koszt to od 0-50zł zależnie od dilera no i oczywiście tylko osobiście bo telefonicznie nie udzielają.

    Napisz e-maila pod ten adres podany niżej, podaj numer vin, zeskanuj dowód rejestracyjny i dowód osobisty, dla potwierdzenia że jesteś prawowitym właścicielem
    autka, maila zwrotnego z kodem do radia otrzymałem po 5 minutach.

    serwis(_at_)euroservice.dealervolvo.pl
REKLAMA