Witajcie. W związku z mistrzostwami Euro 2012 urządziłem w altanie małą strefę kibica ( projektor + ekran ). Wszystko działa bardzo dobrze tylko brakuje mi nagłośnienia.
Zależy mi na jakości dźwięku. Głośniki chciałbym ściągać tylko na okres zimy ( będą wisieć zaraz pod dachem. Nie będzie na nie padać deszcz ). Myślałem nad JBL Control one, tylko nie wiem jak to gra. Co polecacie ?
Kolumienki będą pracować najprawdopodobniej z miniwieżą Denon rcd-m33.
Zależy mi na jakości dźwięku. Głośniki chciałbym ściągać tylko na okres zimy ( będą wisieć zaraz pod dachem. Nie będzie na nie padać deszcz ). Myślałem nad JBL Control one, tylko nie wiem jak to gra. Co polecacie ?
Kolumienki będą pracować najprawdopodobniej z miniwieżą Denon rcd-m33.