logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nagłośnienie do własnej strefy kibica w altance .

Przemmeekk 10 Cze 2012 15:28 972 4
REKLAMA
  • #1 10986469
    Przemmeekk
    Poziom 18  
    Posty: 371
    Pomógł: 10
    Ocena: 25
    Witajcie. W związku z mistrzostwami Euro 2012 urządziłem w altanie małą strefę kibica ( projektor + ekran ). Wszystko działa bardzo dobrze tylko brakuje mi nagłośnienia.
    Zależy mi na jakości dźwięku. Głośniki chciałbym ściągać tylko na okres zimy ( będą wisieć zaraz pod dachem. Nie będzie na nie padać deszcz ). Myślałem nad JBL Control one, tylko nie wiem jak to gra. Co polecacie ?

    Kolumienki będą pracować najprawdopodobniej z miniwieżą Denon rcd-m33.
  • REKLAMA
  • #2 10986659
    mickpr
    Poziom 39  
    Posty: 4630
    Pomógł: 579
    Ocena: 295
    Przemmeekk napisał:
    Nie będzie na nie padać deszcz

    Nie musi padać deszcz, wystarczy wilgoć i kolumny szlag trafi.
  • REKLAMA
  • #3 10987270
    Przemmeekk
    Poziom 18  
    Posty: 371
    Pomógł: 10
    Ocena: 25
    Dlatego chce głośniki, które wytrzymią wilgoć np. JBL control one tylko nie wiem jak to gra :|

    Miał je ktoś ? Co polecacie ?
  • REKLAMA
  • #4 10988086
    SQUELTH.
    Poziom 20  
    Posty: 510
    Pomógł: 10
    Ocena: 22
    Najprościej będzie się wybrać do jakiegoś salonu RTV na odsłuch.
    Przez internet wiele nie usłyszysz.
    Jak się dogadasz ze sprzedawcą to da Ci nawet swoją wieżę podłączyć.
    No ale to trzeba szybko bo Euro trwa.
  • #5 10988128
    Przemmeekk
    Poziom 18  
    Posty: 371
    Pomógł: 10
    Ocena: 25
    Tylko w Bielsku raczej takich kolumienek nie znajdę w sklepie. Jeśli już w internecie są jakieś recenzje to na +. Zobaczymy, ale będę chciał kupić te JBL'e.
REKLAMA