Witam.Czy ktoś może mi powiedzieć jak zasilić RP155,jaka jest polaryzacja zasilacza,ponieważ z tyłu przy gnieżdzie jest tylko 9VAC taki oto napis.Czy to możliwe ,żeby był zasilany prądem zmiennym.Multiefekt to Digitech RP155.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam