logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Digitech RP155 – zasilanie 9VAC, jaka polaryzacja i typ zasilacza do multiefektu?

henrry59 11 Cze 2012 08:37 2032 1
REKLAMA
  • #1 10988926
    henrry59
    Poziom 11  
    Posty: 15
    Ocena: 4
    Witam.Czy ktoś może mi powiedzieć jak zasilić RP155,jaka jest polaryzacja zasilacza,ponieważ z tyłu przy gnieżdzie jest tylko 9VAC taki oto napis.Czy to możliwe ,żeby był zasilany prądem zmiennym.Multiefekt to Digitech RP155.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 10988993
    AnTech
    Poziom 31  
    Posty: 1233
    Pomógł: 206
    Ocena: 88
    Jest wyraźnie napisane 9VAC czyli zasilanie napięciem zmiennym.
    Należy użyć zasilacza napięcia zmiennego 9V o wydajności prądowej 1,3 A.
REKLAMA