Witam !
Potrzebuje pilnej pomocy.
W moim Windows 7 Professional sam z siebie uszkodził się rejestr.Nie wiem czy sam z siebie,bo stało się to dzień po dołożeniu dodatkowego 1gb ram ddr2 cl5 firmy GoodRam (w jednej kości)
Narzędzie naprawiania systemu nie powiedziało który plik czy co jest uszkodzony tylko pisało :
Próbowałem wejść na trybie awaryjnym (przy wybieraniu windowsa (mam 2) windows 7 -> Tryb awaryjny -> i dalej wyszukuje mi błędów,a potem mam tylko opcję wyłączenia komputera)
Info :
OS to Windows 7 Proffesional 32 bit
2gb ramu ddr2,karta GeForce 7600 GT,procesor AMD Athlon 64 3200+ 2.0ghz
Problem się pojawił po dodaniu kości 1gb ramu GoodRam DDR2.
Na trybie awaryjnym chciałem przywrócić system,no jednak nawet na awaryjnym nie mogę odpalić OS.
Potrzebuje pilnej pomocy.
W moim Windows 7 Professional sam z siebie uszkodził się rejestr.Nie wiem czy sam z siebie,bo stało się to dzień po dołożeniu dodatkowego 1gb ram ddr2 cl5 firmy GoodRam (w jednej kości)
Narzędzie naprawiania systemu nie powiedziało który plik czy co jest uszkodzony tylko pisało :
Główna przyczyna :
Uszkodzony Rejestr 0x0
Próbowałem wejść na trybie awaryjnym (przy wybieraniu windowsa (mam 2) windows 7 -> Tryb awaryjny -> i dalej wyszukuje mi błędów,a potem mam tylko opcję wyłączenia komputera)
Info :
OS to Windows 7 Proffesional 32 bit
2gb ramu ddr2,karta GeForce 7600 GT,procesor AMD Athlon 64 3200+ 2.0ghz
Problem się pojawił po dodaniu kości 1gb ramu GoodRam DDR2.
Na trybie awaryjnym chciałem przywrócić system,no jednak nawet na awaryjnym nie mogę odpalić OS.