Dzisiaj kupiłem drukarkę Brother HL-2130. Wszystko pięknie, ale niestety zauważyłem ,że na wydrukach pojawia się 0,5 centymetrowy pas około 1,5 cm od prawej krawędzi - jest on słabo widoczny, aby go dostrzec trzeba skierować kartkę pod światło.W świetle dziennym chyba tego nie było widać, dopiero zauważyłem to wieczorem. Czy to normalne? Czy powinienem poprosić sprzedawcę o zamianę na inny egzemplarz?