Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Epson SX235W Migają wszystkie diody i nie chce sie uruchomić

22 Cze 2012 08:45 3498 4
  • Poziom 10  
    Witajcie koledzy i koleżanki. Mam takie problem iż przy pierwszym uruchomieniu drukarki załadowałem tusze i włączyłem proces napełniania i gdy zapaliła się dioda zielona sygnalizująca koniec to chciałem zrobić ksero dokumentu i tu nastał problem iż drukarka jak by się zawiesiła i mrugają wszystkie diody i przy wyłączeniu i włączeniu załącza się Wi-Fi coś zapiszczy i znowu mrugają wszystkie diody wtedy drukarka nie chce nic drukować oraz skanować. Drukarka dała się bezproblemowo zainstalować na komputerze ale programy nie są wstanie odczytać stanu tuszy i problemu, wyświetla się by usunąć zakleszczony papier w skanerze i wyłączyć i włączyć ponownie.

Proszę was o pomoc.
  • Poziom 10  
    Witam. dołączę się do pytania, bo mam ten sam problem.Może Cysiek89 udało się rozwiązać ten problem? proszę o podpowiedź.
  • Poziom 10  
    Powiem tak że drukarka była nowa to oddałem ją na gwarancji przez protokół DOA czyli wymiana na nową drukarkę. Jak tylko dostanę odpowiedź z serwisu co się stało to postaram się napisać.
  • Poziom 10  
    Tutaj podobnie - drukarka nowiutka po wydrukowaniu trzech stron taka blokada. Ciekawe czy te modele tak mają... ? Oczywiście też procedura gwarancyjna a infolinia Epsona - porażka. Szkoda, bo drukarka całkiem fajna. Czekamy na werdykt.
  • Poziom 10  
    ale jeżeli jest to do 5 dni od zakupu to procedura DOA i masz nowy sprzęt wtedy d Epsona nie ma co się patyczkować. Skontaktuj się z sprzedawcą i wymieniasz :)