Witam mam problem jak w temacie znajomy do mnie przyjechał Mercedesem S320 bo nie działa mu opuszczanie i podnoszenie szyby kierowcy wszystkie inne działają,
był u jakiegoś elektryka podobno wykręcił mu ten cały sterownik z drzwi i przełożył do innego S-klasy i że też nie działa ale nie przełożył z tamtego do tego.
Ja osobiście stawiam na przycisk od szyb ale moge się mylić,
czy mogli byście mi coś doradzić ?
Gdzie szukać od czego zacząć ?
Z góry wielkie dzięki.
był u jakiegoś elektryka podobno wykręcił mu ten cały sterownik z drzwi i przełożył do innego S-klasy i że też nie działa ale nie przełożył z tamtego do tego.
Ja osobiście stawiam na przycisk od szyb ale moge się mylić,
czy mogli byście mi coś doradzić ?
Gdzie szukać od czego zacząć ?
Z góry wielkie dzięki.