logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nie dziła przycisk od podnoszenia i opuszcznia szyby kireowcy Mercedes S320

jrjn13 02 Lip 2012 22:57 935 5
REKLAMA
  • #1 11065383
    jrjn13
    Poziom 10  
    Posty: 16
    Witam mam problem jak w temacie znajomy do mnie przyjechał Mercedesem S320 bo nie działa mu opuszczanie i podnoszenie szyby kierowcy wszystkie inne działają,
    był u jakiegoś elektryka podobno wykręcił mu ten cały sterownik z drzwi i przełożył do innego S-klasy i że też nie działa ale nie przełożył z tamtego do tego.

    Ja osobiście stawiam na przycisk od szyb ale moge się mylić,
    czy mogli byście mi coś doradzić ?
    Gdzie szukać od czego zacząć ?

    Z góry wielkie dzięki.
  • REKLAMA
  • #2 11065429
    gonzalo
    Poziom 31  
    Posty: 983
    Pomógł: 194
    Ocena: 157
    Popraw temat. Przycisk może być wielce prawdopodobny, więc sprawdź go przed dalszą częścią poszukiwań.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #4 11065693
    jrjn13
    Poziom 10  
    Posty: 16
    Ok popatrzę.

    Tylko chodzi o to że ten przełącznik jest chyba na takich stykach jak w pilotach (na takich gumkach) i dla tego go podejrzewam.
    Bo akurat ostatnio wymieniałem takie gumki w przełączniku od szyb w MAN TGA bo tak samo się działo
  • REKLAMA
  • #6 11065812
    Mirek Z.
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 21870
    Pomógł: 1132
    Ocena: 531
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany - p.3.1.13/p.3.1.15, p.3.1.14/p.3.1.17.
REKLAMA