logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wybór łożysk do pralki WISE 107: luz C3 czy standardowy?

tata1 06 Lip 2012 17:21 4837 3
REKLAMA
  • #1 11077989
    tata1
    Poziom 20  
    Posty: 786
    Pomógł: 43
    Ocena: 260
    Witam
    Mam zamiar wymienić łożyska w WISE 107 (tak, tak rozcinanie bębna :-)), w hurtowni sprzedawca uważa że najlepsze na temperaturę będą łożyska z luzem C3. W tej hurtowni wogóle preferują c3 zawsze jak łożysko pracuje powyżej 60stC. Tylko że oryginalnie są bez C3. Sam nie wiem. Na 60st, to prawie wogóle nie piorę, a poniżej łożysko będzie miało luz, który (po mojemu) może się wtedy powiększać.

    Więc z C3, czy normalne.
    A uszczelnienie ZZ (oryginalne), czy 2RS ?
  • REKLAMA
  • #2 11078206
    axxx
    Specjalista AGD
    Posty: 3437
    Pomógł: 376
    Ocena: 1716
    Jak najbardziej C3,a jak simering puści to czy to będzie ZZ czy RS to i tak po robocie.
  • REKLAMA
  • #3 11079302
    zbigniew3107
    Poziom 21  
    Posty: 273
    Pomógł: 43
    Ocena: 139
    W tym czasie większość prań jest poniżej temperatury 60 więc łożyska będą miały luz są to łożyska wysoko-obrotowe , montowane w silnikach ,do bębna RS dobrej jakości .
  • #4 11118832
    tata1
    Poziom 20  
    Posty: 786
    Pomógł: 43
    Ocena: 260
    Bęben skręcony, włożyłem jednak łożyska bez C3, bo piorę na 30-40stC.
REKLAMA