Witam
Mam zamiar wymienić łożyska w WISE 107 (tak, tak rozcinanie bębna
), w hurtowni sprzedawca uważa że najlepsze na temperaturę będą łożyska z luzem C3. W tej hurtowni wogóle preferują c3 zawsze jak łożysko pracuje powyżej 60stC. Tylko że oryginalnie są bez C3. Sam nie wiem. Na 60st, to prawie wogóle nie piorę, a poniżej łożysko będzie miało luz, który (po mojemu) może się wtedy powiększać.
Więc z C3, czy normalne.
A uszczelnienie ZZ (oryginalne), czy 2RS ?
Mam zamiar wymienić łożyska w WISE 107 (tak, tak rozcinanie bębna
Więc z C3, czy normalne.
A uszczelnienie ZZ (oryginalne), czy 2RS ?