Po uruchomieniu aparatu z wymienną kartą pamięci nie wysuwa się obiektyw,po właczeniu wyświetla się na ekranie napis ,,Card Error" mimo iż karta jest poprawnie włożona w aparacie
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam