logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

VOX VT15 - Podłaczenie dodatkowego wzmacniacza do piecyka gitarowego

Haker512 17 Lip 2012 19:38 1572 4
REKLAMA
  • #1 11116460
    Haker512
    Poziom 10  
    Posty: 29
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    Witam i proszę o pomoc. Chce zmodyfikować mały piec do gitary tak aby dało się podłączyć zewnętrzny wzmacniacz. Dodam, że wyjście PHONES odpada, gdyż odcina wewnętrzny wzmacniacz a chce mięć "odsłuch" z głośnika w piecu. Czy dołożenie gniazda PHONES do istniejącego bez wykorzystania pinów wyłączających wzmacniacz ma sens? POMOCY
  • REKLAMA
  • #2 11119225
    bestboy21
    Poziom 40  
    Posty: 7117
    Pomógł: 566
    Ocena: 781
    Można i tak, tylko poziom wysterowania drugiego wzmacniacza będzie taki jaki będzie "master" na tym pierwszym.
  • REKLAMA
  • #3 11122574
    Haker512
    Poziom 10  
    Posty: 29
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    a czy muszę dawać jakiś dzielnik lub kondensator?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 11122609
    bestboy21
    Poziom 40  
    Posty: 7117
    Pomógł: 566
    Ocena: 781
    Gniazdo jest przystosowane do pracy z impedancją 32Ω wzmacniacz ma dużo większą więc to by była sztuka dla sztuki.

    "Na ten moment" nie ma sensu żadna kombinacja. Wyjdzie w praniu jaka jest czułość wzmacniacza który podłączysz.
  • #5 11122622
    Haker512
    Poziom 10  
    Posty: 29
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    dziś będę próbował coś zdziałać dzięki za pomoc pozdrawam
REKLAMA