Witam i proszę o pomoc. Chce zmodyfikować mały piec do gitary tak aby dało się podłączyć zewnętrzny wzmacniacz. Dodam, że wyjście PHONES odpada, gdyż odcina wewnętrzny wzmacniacz a chce mięć "odsłuch" z głośnika w piecu. Czy dołożenie gniazda PHONES do istniejącego bez wykorzystania pinów wyłączających wzmacniacz ma sens? POMOCY