Witam. Mam ten sam problem. Przy czym moja pralka zaczyna pranie normalnie. Pobiera wodę, proszek, pierze, podgrzewa wodę (czuje, że drzwiczki robią się ciepłe). Po kilkunastu minutach kiedy wypompowuje wodę "wywala" taki sam błąd po czym wypuszcza wodę ok 4 minuty i się wyłącza. To samo dzieje się kiedy ustawię pralkę jedynie na płukanie czy chociażby wirowanie. Czy przy wirowaniu może być zwarcie grzałki? Przecież ona wtedy nie grzeje.. No chyba, że błąd jaki pokazuje nie oznacza F08 chociaż pokazuje jak u kolegi czyli mruga pierwsza dioda oraz ta od kluczyka. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam