Mam problem z nawigacją TomTom XL która miała dożywotnie mapy Europy Środkowo-Wschodniej tzw lifetime same mapy bez fotoradarów..
Model nawigacji to N14644 (4ET0.002.08).
Ostatnią aktualizację robiłem chyba z rok, albo i półtora roku temu właścicielowi nawigacji, a że nie mieszkam gdzie on i sam jej nie aktualizował to używał puki go zaczął nie wyprowadzać na manowce.
Aktualnie po włączeniu nawigacji i po wgraniu TomTom Home znalazł jedną aktualizację bez fixów i nie może jej wgrać stoi na ekranie instalacji map share.
Ma ktoś jakieś pomysły na tą nawigację?
Czy niestety zostaje kupić nową aby mapy były aktualne, ale dziwne że producent daje mapy life time, a potem ich nie można wgrać.
Model nawigacji to N14644 (4ET0.002.08).
Ostatnią aktualizację robiłem chyba z rok, albo i półtora roku temu właścicielowi nawigacji, a że nie mieszkam gdzie on i sam jej nie aktualizował to używał puki go zaczął nie wyprowadzać na manowce.
Aktualnie po włączeniu nawigacji i po wgraniu TomTom Home znalazł jedną aktualizację bez fixów i nie może jej wgrać stoi na ekranie instalacji map share.
Ma ktoś jakieś pomysły na tą nawigację?
Czy niestety zostaje kupić nową aby mapy były aktualne, ale dziwne że producent daje mapy life time, a potem ich nie można wgrać.