Witam serdecznie.
Posiadam na serwisie komputer acer extensa s220. Problem polega na tym, ze po wlaczeniu komputera poczatkowo nie pojawialo sie nic, lecz po ktoryms wlaczeniu wszystko sie pojawia i ladowanie biosu trwa bardzo dlugo. Zatrzymuje sie na mouse initializing, po chwili rusza dalej, lecz kilka chwil pozniej wyskakuje operating system not found...
Postanowilem sformatowac dysk i zainstalowac system na nowo, lecz problem sie powtarza. Stwierdzilem, ze dysk musi byc uszkodzony wiec wymienilem dysk, lecz problem sie powtarzal. Postanowilem wiec uruchomic system z live cd ubuntu. Wszystko dziala pieknie, dysk jest widoczny, wszystko dziala jak nalezy. Zainstalowalem wiec ubuntu, problem nadal ten sam
W biosie wszystko w porzadku, przywrocilem ustawienia fabryczne - nie pomaga. Czy ktos wie w czym moze byc problem??
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz:)
Dodano po 35
Pojawia sie dokladnie taki komunikat:
Posiadam na serwisie komputer acer extensa s220. Problem polega na tym, ze po wlaczeniu komputera poczatkowo nie pojawialo sie nic, lecz po ktoryms wlaczeniu wszystko sie pojawia i ladowanie biosu trwa bardzo dlugo. Zatrzymuje sie na mouse initializing, po chwili rusza dalej, lecz kilka chwil pozniej wyskakuje operating system not found...
Postanowilem sformatowac dysk i zainstalowac system na nowo, lecz problem sie powtarza. Stwierdzilem, ze dysk musi byc uszkodzony wiec wymienilem dysk, lecz problem sie powtarzal. Postanowilem wiec uruchomic system z live cd ubuntu. Wszystko dziala pieknie, dysk jest widoczny, wszystko dziala jak nalezy. Zainstalowalem wiec ubuntu, problem nadal ten sam
W biosie wszystko w porzadku, przywrocilem ustawienia fabryczne - nie pomaga. Czy ktos wie w czym moze byc problem??
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz:)
Dodano po 35
Pojawia sie dokladnie taki komunikat: