Witam.
Posiadam pilot do tunera DVB-T WIWA HD-50. Pilot ma na obudowie wydrukowane oznaczenie: JX-1009(1).
Gdzie mogę znaleźć informacje na temat, w jakim standardzie wysyła on dane?
Udało mi się zapisać ramkę danych z pilota, która prezentuje się następująco:
Założyłem, że nośna ma 36kHz - użyłem do odbioru układu TSOP1736, podłączonego w odpowiedni sposób do analizatora stanów logicznych.
Ramka jest powtarzana co 40 milisekund.
Posiadam pilot do tunera DVB-T WIWA HD-50. Pilot ma na obudowie wydrukowane oznaczenie: JX-1009(1).
Gdzie mogę znaleźć informacje na temat, w jakim standardzie wysyła on dane?
Udało mi się zapisać ramkę danych z pilota, która prezentuje się następująco:
Założyłem, że nośna ma 36kHz - użyłem do odbioru układu TSOP1736, podłączonego w odpowiedni sposób do analizatora stanów logicznych.
Ramka jest powtarzana co 40 milisekund.