logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pilot do tunera WIWA HD-50 - standard wysyłanych danych.

bipolunipol 14 Sie 2012 14:08 3435 3
REKLAMA
  • #1 11207811
    bipolunipol
    Poziom 19  
    Posty: 476
    Pomógł: 2
    Ocena: 76
    Witam.
    Posiadam pilot do tunera DVB-T WIWA HD-50. Pilot ma na obudowie wydrukowane oznaczenie: JX-1009(1).

    Pilot do tunera WIWA HD-50 - standard wysyłanych danych.

    Gdzie mogę znaleźć informacje na temat, w jakim standardzie wysyła on dane?
    Udało mi się zapisać ramkę danych z pilota, która prezentuje się następująco:

    Pilot do tunera WIWA HD-50 - standard wysyłanych danych.

    Założyłem, że nośna ma 36kHz - użyłem do odbioru układu TSOP1736, podłączonego w odpowiedni sposób do analizatora stanów logicznych.
    Ramka jest powtarzana co 40 milisekund.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 11207867
    bipolunipol
    Poziom 19  
    Posty: 476
    Pomógł: 2
    Ocena: 76
    tak, i nic nie znalazłem.

    Dodano po 2 [godziny] 3 [minuty]:

    Więc jakie może być rozwiązanie?

    Dodano po 5 [minuty]:

    Więc chyba nic nie można zrobić?

    Dodano po 3 [godziny] 46 [minuty]:

    Więc nie da się nic zrobić?

    Dodano po 10000 [godziny] 28 [minuty]:

    Gdzie można znaleźć informacje na temat pilota / standardu?
    Na jaki standard wygląda ten, wydrukowany na obrazku /1 post/?
  • #4 11213587
    bipolunipol
    Poziom 19  
    Posty: 476
    Pomógł: 2
    Ocena: 76
    Gdzie mogę znaleźć informacje na temat, w jakim standardzie wysyła on dane?
REKLAMA