Witam,
To mój pierwszy post także proszę o wyrozumiałość, mam problem z radiem samochodowym Tevion zdaje sobie sprawę z jego jakości mimo to chciałbym je naprawić dokładniej problem jest taki na początku gdy je dostałem, używane, nie działało zauważyłem przepalony druk i go zlutowałem. Przedni panel zaczął świecić, usb działa CD nie wypluwa płyty ale z niczego nie ma nawet szumu w głośnikach. Tu się kończy moja znajomość elektroniki proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
To mój pierwszy post także proszę o wyrozumiałość, mam problem z radiem samochodowym Tevion zdaje sobie sprawę z jego jakości mimo to chciałbym je naprawić dokładniej problem jest taki na początku gdy je dostałem, używane, nie działało zauważyłem przepalony druk i go zlutowałem. Przedni panel zaczął świecić, usb działa CD nie wypluwa płyty ale z niczego nie ma nawet szumu w głośnikach. Tu się kończy moja znajomość elektroniki proszę o pomoc.
Pozdrawiam.