logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

dospel KOM 600 II - padł silnik, gdzie kupić nowy?

toonsil 16 Sie 2012 13:35 8244 4
REKLAMA
  • #1 11214797
    toonsil
    Poziom 15  
    Posty: 219
    Pomógł: 1
    Ocena: 5
    Witam! W dmuchawie od kominka dospel KOM 600 II padł silnik. Po włączeniu buczy, czasami wystartuje, czasami nie. Musi być jakieś zwarcie między zwojami. Pojawia się pytanie gdzie taki silnik można dostać? Ewentualnie jakiegoś magika coby się nim zajął, najlepiej z Krakowa...

    Pozdrawiam,
    Mariusz
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 11218015
    Chris_W
    Poziom 39  
    Posty: 8449
    Pomógł: 384
    Ocena: 1047
    Sprawdź kondensator rozruchowy (jesli to taki silnik).
  • REKLAMA
  • #3 11221881
    toonsil
    Poziom 15  
    Posty: 219
    Pomógł: 1
    Ocena: 5
    Kondensator został zmieniony i problem dalej występuje. Także pozostaje tylko wymiana silnika.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 11229040
    Chris_W
    Poziom 39  
    Posty: 8449
    Pomógł: 384
    Ocena: 1047
    Takie objawy są bardzo często związane z uszkodzonym kondensatorem - a dokładniej ze zbyt małym prądem rozruchowym - co powoduje że silnik stoi i buczy (ma zasilanie) ale nie startuje bo przez uzwojenie rozruchowe nie przepływa odpowiednia wartość prądu. Czasem silnik ustawi się w takiej pozycji że minimalne drgnięcie wirnika go "rozkręci" - najczęściej jednak stoi i "buczy". Podobnie objawy daje przepalone uzwojenie rozruchowe. Sprawdź też czy łopatki wentylatora swobodnie się obracają - po pchnięciu palcem powinny wykonać kilka obrotów.
  • #5 12834183
    nes421
    Poziom 14  
    Posty: 202
    Ocena: 31
    Podłączam się pod pytanie - czy ktoś wie, gdzie można kupić taki silnik, albo w jaki sposób go rozmontować ?

    Uzwojenie rozruchowe ma 200 ohm, wygląda na sprawne, po podłączeniu zasilania silnik buczy, nie startuje. Po ręcznym popchnięciu obraca się bardzo powoli. Uzwojenie robocze ma 0 ohm. Nie czuć ani nie widać spalenizny na uzwojeniach, natomiast do styków nie mogę się dostać - wyjąłem ośkę, ale nie potrafię zdemontować metalowej osłony silnika od strony styków (tej z wytłoczonymi napisami na temat produkcji we Francji i maxymalnej długości śrubek).
REKLAMA