Witam! W dmuchawie od kominka dospel KOM 600 II padł silnik. Po włączeniu buczy, czasami wystartuje, czasami nie. Musi być jakieś zwarcie między zwojami. Pojawia się pytanie gdzie taki silnik można dostać? Ewentualnie jakiegoś magika coby się nim zajął, najlepiej z Krakowa...
Pozdrawiam,
Mariusz
Pozdrawiam,
Mariusz