Witam, tuner przestał działać, wieczorem wyłączyłem, rano włączyłem i już nie działał. Na wyświetlaczu LCD widać tylko ON a obraz na TV niebieski (brak obrazu). Czy aktualizacja software'u coś by zmieniła?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamlordpakernik napisał:Co to jest "11114"?LM317 też są poprawne, na stabilizatorze 11114 tez są ok.
telesat1 napisał:3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum.
lordpakernik napisał:Co mam jeszcze sprawdzić?
mczapski napisał:Jeśli dobrze pamiętam to w tym tunerze c 13 i C15 (oczywiście zasilacz).