Od jakiegoś czasu mam duży problem z tym, że w zależności od kąta ustawienia matrycy obraz znikał, wieszał sie, albo pojawiały się dziwne paski. Teraz muszę szukać i podtrzymywać matrycę lewą ręką, żeby obraz w ogóle się pojawiał.
Telefonem nagrałem na szybko aktualny problem:
To wina matrycy czy taśmy?
Telefonem nagrałem na szybko aktualny problem:
To wina matrycy czy taśmy?