Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Laptop Fujitsu Siemens AmiloPRO V2030D 1,5GHz/1GB/40GB WIFI

Qujav 01 Wrz 2012 14:24 2520 8
    Qujav
    Poziom 22  
    Sprzedam laptopa Fujitsu Siemens

Specyfikacja:
    Model: Amilopro 2030D
    Procesor: Celeron M 1,50GHz
    Pamięć RAM: 1GB
    Dysk twardy: 40GB
    Ekran: 4:3 około 15", 1024x768
    Bateria: około 30 - 40 min
    Wbudowana karta WLAN
    Zasilacz w komplecie.
    Waga poniżej 2kg.

Zasilacz ładuje bez problemu, jednak przy wtyczce owinięty jest taśmą izolacyjną, gdyż wtyczka była naderwana, mi to zbytnio nie przeszkadzało, ale można bez problemu założyć nową.

Przy zamykaniu matrycy może występować efekt migotania ekranu, nie wiem czym jest to spowodowane. Już po ustawieniu matrycy efekt nie występuje, więc nie przeszkadza to w użytkowaniu.

Kwota jaką chciałbym otrzymać to 150-200zł. Zainstalowany jest system Windows 7 Ultimate, nie aktywowany, dlatego należy wykupić licencje, lub zainstalować inny system.

Zdjęcia: [Sprzedam] Laptop Fujitsu Siemens AmiloPRO V2030D 1,5GHz/1GB/40GB WIFI [Sprzedam] Laptop Fujitsu Siemens AmiloPRO V2030D 1,5GHz/1GB/40GB WIFI [Sprzedam] Laptop Fujitsu Siemens AmiloPRO V2030D 1,5GHz/1GB/40GB WIFI [Sprzedam] Laptop Fujitsu Siemens AmiloPRO V2030D 1,5GHz/1GB/40GB WIFI [Sprzedam] Laptop Fujitsu Siemens AmiloPRO V2030D 1,5GHz/1GB/40GB WIFI [Sprzedam] Laptop Fujitsu Siemens AmiloPRO V2030D 1,5GHz/1GB/40GB WIFI

Wiecej info na priv
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
    plarturas
    Poziom 2  
    Witam.
    jestem zainteresowany kupnem. Jesli ogloszenie jest aktualne prosze o kontakt
    na mail: arturaspl_at_onet.eu
    Qujav
    Poziom 22  
    Oferta nadal aktualna.
    Qujav
    Poziom 22  
    150zł przy założeniu, że ciężko było by go sprzedać, jednak pare osób wykazało zainteresowanie i wszystkim podaje cenę 200zł. Koszta przesyłki wg. poczty polskiej:

- paczka pocztowa z zadeklarowaną wartością ekonomiczna 17zł
    - paczka pocztowa z zadeklarowaną wartością priorytetowa 18,50zł
    - paczka pobraniowa z zadeklarowaną wartością priorytetowa 23zł
    rapper3d
    Poziom 16  
    ja bym laptopa wyslal paczka na warunkach szczegolnych - wieksza pewnosc ze buraki na poczcie nie beda tym rzucac jak workiem kartofli.
    st8ch
    Poziom 9  
    Czy oferta nadal aktualna?
    Qujav
    Poziom 22  
    Jeden laptop sprzedany, mam drugi taki sam z zasilaczem nieuszkodzonym, jego cena to 210zl + koszta wysylki (20zl), zainteresowanych prosze o kontakt przez wiadomosc prywatna.
    Qujav
    Poziom 22  
    Nieaktualne, temat do usunięcia.