Fujitsu Amilo la 1703
Procesor sempron (3500+), 1gb ram ddr2, grafika via chrome, audio hd, hdd 60gb, oryginalny zasilacz, rozdzielczość 1280x800, matryca panorama, wifi, torba, stan wizualny db/db+, zadbany, zawiasy bdb, vista sticker na spodzie, oryginalna bateria (trzyma na filmie 15minut - jak to w starszym laptopie).
Jedyna wada - po lewej stronie matryca jest trochę ciemniejsza (tak go używam, widać wszystko, nie ma pasków itp., tylko jest lekko ściemniona po lewej, generalnie dla mnie za ciemno, obstawiam inwerter-słychać ciche piszczenie (koszt 19zł). Rozjaśnianie matrycy można ustawiać z poziomu windowsowych sterowników, w xp nie wiedzieć czemu akurat dwa klawisze funkcyjne od rozjaśniania niewiele dają. Płyta główna na chipsecie, który pozwala zainstalować dwurdzeniowy athlon x2 lub turion x2 (20zl za procka z wysyłką z all...). Układ klawiatury skandynawski (wszystkie znaki są tylko diakrytyczne są pod innymi oznaczeniami). Nie grzeje się, nie zawiesza, chodzi cicho.
cena za całość 250zł
Procesor sempron (3500+), 1gb ram ddr2, grafika via chrome, audio hd, hdd 60gb, oryginalny zasilacz, rozdzielczość 1280x800, matryca panorama, wifi, torba, stan wizualny db/db+, zadbany, zawiasy bdb, vista sticker na spodzie, oryginalna bateria (trzyma na filmie 15minut - jak to w starszym laptopie).
Jedyna wada - po lewej stronie matryca jest trochę ciemniejsza (tak go używam, widać wszystko, nie ma pasków itp., tylko jest lekko ściemniona po lewej, generalnie dla mnie za ciemno, obstawiam inwerter-słychać ciche piszczenie (koszt 19zł). Rozjaśnianie matrycy można ustawiać z poziomu windowsowych sterowników, w xp nie wiedzieć czemu akurat dwa klawisze funkcyjne od rozjaśniania niewiele dają. Płyta główna na chipsecie, który pozwala zainstalować dwurdzeniowy athlon x2 lub turion x2 (20zl za procka z wysyłką z all...). Układ klawiatury skandynawski (wszystkie znaki są tylko diakrytyczne są pod innymi oznaczeniami). Nie grzeje się, nie zawiesza, chodzi cicho.
cena za całość 250zł